Loading...

Laboratorium elektroniki

ele1
elektro

Opis laboratorium

W ramach laboratorium posiadamy w pełni wyposażony dział projektowo symulacyjny wraz z niezbędnymi komputerami i specjalistycznym oprogramowaniem Altium Designer. Pozwala to w pełnym zakresie na projektowanie a w późniejszym czasie symulacje układów elektronicznych oraz płytek PCB. Po procesie projektowania montaż może nastąpić na jednym ze stanowisk wyposażonych w stacje lutownicze zarówno na gorące powietrze jak i podczerwień czy także automat. Dokładność montażu sprawdzany jest za pomocą mikroskopów w które wyposażone jest stanowisko kontroli jakości. Laboratorium posiada także stanowiska testowe wyposażone w najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny oraz programatory układów scalonych. 

Posiadamy kompetencje niezbędne do projektowania mikroprocesorowych układów PCB, symulacji tych układów elektronicznych oraz wykonania i uruchomienia prototypu. Proponujemy następujące usługi:

Projekty w laboratorium

elektronika

Projekt prac rozwojowych nad systemem regulacji oświetlenia w szklarniach ze sprzężeniem zwrotnym od sygnałów emitowanych przez rośliny (plant-talk).

Wyposażamy własne centrum w drukarkę 3D do wydruku zarówno w poliamidzie oraz karbonie i innych materiałach. Dzięki temu możemy wykonywać zaawansowane elementy.

System sprawnego zarządzania i obsługi oczekujących pacjentów usprawni funkcjonowanie rejestracji, gabinetów lekarskich i izb przyjęć zapewni wysoki poziom obsługi pacjentów.

Celem szczegółowym projektu było doprowadzenie do stworzenia nowego produktu: automatycznego systemu do zbierania danych i wspierania decyzji w uprawach roślin szklarniowych.

Produktem projektu jest kontener uprawowy wyposażony w nienadzorowany/autonomiczny system wzrostu i produkcji roślin wraz z niezbędnymi zabiegami pielęgnacyjnymi.