Loading...

O nas

KILKA SŁÓW
O WHITE HILL

Jesteśmy międzynarodową firmą, liderem innowacji, tworzymy dedykowane rozwiązania w branży wysokich technologii: roboty, algorytmy analizy obrazu, badania biologiczne, platformy e-commerce, aplikacje mobilne, systemy ERP, systemy czasu rzeczywistego, platformy e-learningowe i wiele innych.

Realizujemy przedsięwzięcia stanowiące wyzwania, których efekt daje wymierne korzyści nie tylko przedsiębiorstwom – dlatego stawiamy na współpracę.

 

SKONTAKTUJ SIĘ

Nie wahaj się pisz, dzwoń, przyjdź !

 

 

Posiadamy duże doświadczenie z zakresu badań i rozwoju w dziedzinie robotyki i automatyki. W tym roku uzyskamy status Centrum Badawczo – Rozwojowego, w myśl ustawy ministerialnej, co pozwoli nam na komercyjne wykonywanie badań finansowanych ze środków publicznych.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi – z Politechniką Białostocką i Wyższą Szkołą Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz z naukowcami różnych specjalizacji (biologia, robotyka, mechanika i inne).

Jesteśmy członkami Klastra Obróbki Metalu i Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, a także aktywnie działamy w Towarzystwie Biznesowym.

Współpracujemy komercyjnie oraz badawczo z instytucjami Komisji Europejskiej (EiT), jej partnerami oraz spółkami realizującymi wnioski badawcze dofinansowane bezpośrednio z Komisji. Dysponujemy świetnym sprzętem, w formie CBR o powierzchni 2600 m2 z laboratorium biologicznym, elektronicznym, robotycznym, sieci neuronowych oraz analizy obrazu, a także posiadamy dział umożliwiający realizację zadań z zakresu programowania. Nasza kadra nie tylko należy do światowej czołówki naukowej – realizowaliśmy granty naukowe oraz komercyjne na kwoty powyżej dziesiątek milionów złotych – jesteśmy również współautorami programu sektorowego „Dolina Rolnicza 4.0” przewidzianego do realizacji na terenie województwa podlaskiego. W ramach bezpośrednich konkursów składanych do UE razem z partnerami otrzymaliśmy w pierwszym kwartale 2022 roku trzy pozytywne decyzje na łączną kwotę 20 mln euro. Jesteśmy także partnerem w dużym projekcie rozwojowym z zakresu medycyny paliatywnej i geriatrii, w którym odpowiadamy za wysokie technologie – projekt docelowo jest realizowany w Hiszpanii.

ORAZ KILKA
FAKTÓW

Poniżej klika informacji zawartych w liczbach na podstawie analizy naszych informacji wewnętrznych. 

148

Projektów

84

Współpracowników

28

CZŁONKÓW ZESPOŁU

17

Rozwiązań

3

Kraje

1

CENTRUM BADAWCZE

Posiadamy następujące

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

PRZETWARZANIE I ANALIZA DANYCH

W swoich rozwiązaniach stosujemy szeroko rozumianą AI.

ANALIZA OBRAZU

Autorskie algorytmy analizy obrazu używane w oprogramowaniu.

PROJEKTOWANIE ROBOTYKI

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu robotów.

BADANIA BIOLOGICZNE

Badania na roślinach z zakresu stresów oraz wydajności fotosyntezy.

Projektowanie elektroniki

Projektowania mikroprocesorowych układów PCB oraz ich testy.

OPROGRAMOWANIE

Wykonujemy oprogramowanie dedykowane.

Nasz ZESPÓŁ EXPERTÓW

AI (sztuczna inteligencja)
90%

Własne centrum obliczeniowe i składowania danych. Zrealizowane i wdrożone projekty z zakresu sieci neuronowych i analizy obrazu. 

BIOLOGIA
85%

Posiadamy laboratorium w formie szklarni doświadczalnej w pełni wyposażonej, oraz kompetencje na poziomie profesorskim. 

ROBOTYKA I ELEKTRONIKA
81%

Projektujemy łaziki marsjańskie, oraz ramiona kobotów. Pracowaliśmy także przy konstrukcji satelity niskoorbitalnej.